Annonse

nywebside_975x150

rese-annons

Kontakt oss

Epost: info@magasinetreiselyst.no

Tlf: +47 452 95 420

Post og besøksadresse:

 

Magasinet Reiselyst

Bispegata 16

0191 Oslo

 

Medarbeidere

http://reiselyst.no.dedi2484.your-server.de/
/wp-content/uploads/Torild1.jpg

Ansvarlig redaktør/ Daglig leder

Torild Moland

torild@magasinetreiselyst.no

m: 90 12 22 42

http://reiselyst.no.dedi2484.your-server.de/
/wp-content/uploads/Ronny1.jpg

Prosjekt- og markedsansvarlig

Ronny Frimann

ronny@magasinetreiselyst.no

m: 92 28 29 15

http://reiselyst.no.dedi2484.your-server.de/
/wp-content/uploads/Marte_sh1.jpg

Journalist

Marte Veimo

marte@magasinetreiselyst.no

m: 951 29 525

http://reiselyst.no.dedi2484.your-server.de/
/wp-content/uploads/gjermund_sh1.jpg

Journalist

Gjermund Glesnes

gjermund@magasinetreiselyst.no

m: 415 02 419

http://reiselyst.no.dedi2484.your-server.de/
/wp-content/uploads/Runar33.jpg

Journalist

Runar Larsen

runar@magasinetreiselyst.no

m: 924 39 373

http://reiselyst.no.dedi2484.your-server.de/
/wp-content/uploads/IMG_29161.jpg

Journalist og Sosiale medier

Kjersti Vangerud

kjersti@magasinetreiselyst.no

m: 909 47 29

http://reiselyst.no.dedi2484.your-server.de/
/wp-content/uploads/mari-bareksten.jpg

Journalist

Mari Bareksten

mari@magasinetreiselyst.no

m: 97192340

http://reiselyst.no.dedi2484.your-server.de/
/wp-content/uploads/BildeRagnhild800px.jpg

Art Director/Grafisk designer

Ragnhild Ringnes

ragnhild@magasinetreiselyst.no

http://reiselyst.no.dedi2484.your-server.de/
/wp-content/uploads/ingebjorg.jpg

Grafisk designer

Ingebjørg Fyrileiv Guldvik

ingebjorg@magasinetreiselyst.no

Annonse

ad1

ticket_charter_180x500_2014